”Genç Kalemler Antolojisi”, birbirinden farklı kişilerin 6’şar sayfa yazı veya şiir ile katıldığı bir kitap projesidir. Bu projede herkes 6 sayfa eserini gönderir ve kendisine uygun katılım ücretini belirler. Ardından kitabın mizanpaj, redaksiyon, kapak tasarımı, yasal işlemleri yapılır ve basılarak katılımcılara gönderilir.

Kitaba herkes 6 sayfa eseriyle katılıyor, konu dağılımı yok. Katılım ücreti 3 şekilde olacak ve bu ücretler, kitap yasal olarak basıldıktan sonra size verilecek kitapların masrafları olacak. 25’in üzerinde katılımcı sağlandığında kitabın hazırlık aşamalarına geçilecek.

Genç Kalemler Antolojisi serisi 5. kitabıyla sizlerle! Yazar alımlarımız şimdiden başladı.

Daha önce 4 kitap yayınladığımız bu projede amacımız, bir kitapta yer almak, kendini geliştirmek, kalemini güçlendirmek, şahsi kitap öncesi deneyim elde etmek, hayata dair güzel bir hatıra sahibi olmak ve aynı duyguları paylaşan onlarca yeni arkadaş kazanmak isteyen herkesle birlikte olmak…

Kısacası edebiyat yolunda ebedi dostluklar kurmak 😊

İlk dört kitabımıza sırayla 20, 24, 15, 22 kişi katıldı.. Bir süredir ara verdiğimiz yeter artık, projemizin beşinci kitabıyla serüvenimize kaldığımız yerden devam ediyor ve edebiyat ve arkadaşlık adına çalışmalarımıza yeniden başlıyoruz.

Sizlerden şahsi olarak rica ediyorum ki, antoloji kitabımıza katılması için şiir, yazı veya deneme yazan tüm arkadaşlarınızı projemize yönlendirebilirseniz çok sevinirim.😊 Ayrıntılı bilgileri çok yakında sizlerle paylaşacağım. Kitaba katılmak isteyenler www.instagram.com/drenesbasak buradan bana ulaşabilir ve kaydını yapabilir 😊

Haydi şiire ve yeniden birlikte dolu dolu kitaplar yazmaya..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir