Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Reçeteler isimli uygulamamız yayınlandı!

İçerisinde 48 adet acil, 62 adet poliklinik reçetesi bulunuyor. Bu reçeteler, görev yaparken en çok karşılaşacağınız hastalıklara ait. Ayrıca bu uygulamada reçetelerde ilaçlar farmakolojik isimleri yani etken maddeleri ile veriliyor, ardından da o etken maddede piyasada üretilen tüm ilaçlar karşınıza çıkıyor. Örnek vermek gerekirse peptik ülser hastalığına ait reçetede bulunan lansoprazol etken maddesini içeren 22 farklı ilacın hepsine aynı anda ulaşabiliyorsunuz.

Arama özelliği sayesinde bulmak istediğiniz hastalığa kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamamıza eklediğimiz ”İlaç Dozları” bölümü sayesinde tüm ilaçların dozlarına ulaşabiliyor ve hastalıklara göre tüm kilo ve yaşlarda hastaya ne kadar dozda ilaç vermeniz gerektiğini öğrenebiliyorsunuz…

”Tüm İlaçlar” isimli oluşturduğumuz bir diğer bölümde ise uygulamada yer alan 116 adet etken maddenin tamamı alfabetik olarak sıralanıyor, bunun faydası ise aradığınız bir ilacı hemen bulabilecek olmanız.

Bir başka önemli özellik ise bu defa her reçetede sizleri yönlendirecek bilgilerin olması. Bu bilgiler, hastaya ne gibi sorular sormanız ve tanıda, muayenede nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda size ipuçları veriyor.

Uygulamamızı bu defa ücretli yayınlıyoruz çünkü her gün artan uygulama tasarım masraflarının olması ve bazı insanların yaptığımız ücretsiz uygulamaların benzerlerini yaparak ücretli yayınlaması üzerine ücretli yapmaya karar verdik.

Uygulamamızı paylaşarak, arkadaşlarınıza tavsiye ederek güzel sonuçlar almamıza yardımcı olabilirseniz çok sevinirim…

Uygulamamız hem Google Play hem de Itunes Store’da yer almaktadır…

Selamlarımla,

Dr. Enes Başak

Uygulamamızı Buradan İndirebilirsiniz

Google Play’den indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

Itunes Store’dan indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir