Buradaki tüm programlar “Beyzanur Evcioğlu” tarafından hazırlanmıştır.

Bu programların sizlere faydalı olmasını dilerim. Ancak unutmayın ki başarı sadece hazır programlar ile değil istikrarlı çalışma, pes etmeden mücadele etme ile elde edilir.

Bu bakımdan sınav gününe kadar asla vazgeçmeyin, çalışmaya devam edin…

Dr. Enes BAŞAK

9. Sınıf Çalışma Programı

 

10. Sınıf Çalışma Programı

 

11. Sınıf Çalışma Programı

 

12. Sınıf Çalışma Programı

Temel Yeterlilik Testi

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı

 

Anlamadığınız yerler için lütfen instagramdan iletişime geçiniz…

25 Comments »

  • enesbasak

   10. sınıflar günde 1 konu 10. sınıf, 1 konu 9. sınıf bakmalı. Baktığı 10. sınıf konusu okulda gördüğü bir konu olmalı ki hem okul derslerine destek olsunhem de YGS sınavına

 1. ismail söker

  HOCAM PEKİ YGS İLE LYS PROGRAMINI BİR ARADA MI YÜRÜTECEĞİZ YOKSA AYRI AYRI MI YAPACAĞIZ NASIL OLACAK YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

 2. Didem

  Enes ygs-lys fizik ve analitik geometri hariç tüm konuları bitirdim fakat pratik yapmadım. Şimdi pratiğe başlıyorum ama o kadar fazla ders var ki ben ne zaman hangisini çözmeliyim hiç karar veremedim. Çözmeden önce ufak bir konu tekrarı da yaptığım için zamanım hiç yetmiyor, başlangıç için bütün dersleri tekrar etmek ve soru çözmek konusunda başarılı olamadım. Her gün 3 ygs dersini tekrar ediyor ve üzerine soru çözüyorum fakat lys için tekrar bile edemedim, zamanım kalmadı. Sen ne önerirsin? :/ 4 gün full ygs çözüp 3 gün lys mi çözmeliyim? Böyle bir şey bana zarar verir mi? Yoksa başlangıçta yani aralığa kadar bu şekilde çözüp ocaktan sonra full ygs mi gitmeliyim?

  Not: Konular bitti ama pratik pek yok, tekrar hatırlatmak istedim.

  • enesbasak

   Öncelikle 5 gün YGS, 2 gün LYS çalışmalısın. Konu tekrarları için günde 3 konu fena değil ve hergün farklı derslerden konu bakmalısın. Konular bitince de günde 2 YGS denemesi çözmelisin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir